Gykų filmukai

Du juokingi video apie tai, kam iš tikro skirti socialiniai tinklai ir panašūs madingi dalykai internete.

Pirmasis – apie Facebook’ą. Būtų gal ir nejuokinga, bet TOKIA tiesa. Kokias grupes jūs pasidėliojat (pas mane yra “Gerbiu“, “Nekenčiu“, “Who are these people???“)?

Žinai Twitter (arba lietuviškas jo kopijas/atmainas)? Jei dar ir paskaitinėji, ką draugai, kolegos, kaimynai ar katės čiulba – šis filmukas kaip tik tau.
watch?v=PN2HAroA12w

Straipsnis paimtas iš : http://www.pravda.lt/node/2065

Reklama

7 komentarai “Gykų filmukai

  1. Gerai, kad bent jau bendravimo problemos virtualioje erdveje “facebook’e“ veliau privercia pagaliau gyvai bendrauti , kad ir tokiose grupuotese 😀 Esme, kad facebook’as gali buti ir naudingas, o zmones , kurie ir siaip turi problemu praleisdami per daug laiko prie interneto suklups jei ne facebook’e, tai kur nors kitur .

  2. Aš pažiūrėjau tuos filmukus ir man jie kažkodėl pasirodė labai kvaili. Man atrodo, jog šitie socialiniai tinklapiai yra nebūtinai tam, kad suklastot savo realybę ir įgyt pseudo draugų. Svarbus aspektas yra kontaktai, informacijos apsikeitimas, vizualios, tekstines, audio medžiagos apsikeitimas, visa tai vyksta ne tavo kaimo mastu, o viso pasaulio. Žinoma, visko ten yra, yra žmonės, kurie serga, bet kaip jau viršui idmira rašė, jei ne facebook’ e suklups tai kitur. Cituoju: “Ar yra dar kas nors, kas internetą naudoja tik paštui?“ ir tau čia atrodo labai bonusas? Jei nemoki kažkuo naudotis, tai labai sunku kalbėti apie tai objektyviai, šitas sakinys būtų temon. Nieko asmeniško, tik šiaip pasirodė viskas juokingai

    1. Panašios reakcijos ir tikėjausi 🙂 galiu nuraminti-straipsnis,o kartu ir jame issakyti teiginiai/nuomonės – ne mano (medžiaga paimta iš:http://www.pravda.lt/node/2065,bet čia jau mano klaida,kad nenurodžiau to). Intencija šio straipsnio “publikavimo“ bloge ir buvo pažiūrėti kaip bus/nebus reaguojama į būtent tokį soc tinklapių naudojimo traktavimą ir tuo pačiu patvirtinti arba paneigti to straipsnio autoriaus(tiksliau ne jo,o tų filmukų) siūlomą “propagandą“. Smagu,kad atkreipei į tai dėmesį ir išreiškei savo požiūrį,su kuriuo aš pilnai sutinku.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s