Microsoft Student Partners

 
MSP logo.jpg
Santrumpa MSP
Įkūrimo data 2001[1]
Prižiūrinti įmonė Microsoft
Tikslas Švietimas
Auditorija Studentai, buvę studentai
Regionai Visas pasaulis
Narių kiekis 2862[2]
Internetinis puslapis student-partners.com

Microsoft Student Partners (MSP) yra pasaulinė šviečiamoji programa, skirta studentams, studijuojantiems IT srityje ir besidomintiems informacinėmis technologijomis technologijomis. Programa bando padidinti studentų įgūdžius, siūlydama patirtį, kuri dažniausiai nėra prieinama studijų programoje, tame tarpe ir žinias, susijusias su įvairiomis Microsoft technologijomis.

Programa prieinama daugelyje pasaulio šalių. Visi studentai, studijuojantys universitetuose arba [[kolegija|kolegijose] gali bandyti tapti šios programos dalyviais. Dažniausiai vienu metu parenkama keletas gabiausių studentų iš vienos mokymo įstaigos. Tapę MSP, jie toliau dalinasi savo žiniomis akademinėje visuomenėje rengdami kursus, skaitydami pranešimus, vykdydami projektus ir t.t.

 

Istorija

MSP programa startavo 2001 ir penkerius metus veikė 15 šalių. 2006-ųjų pabaigoje, programa išsiplėtė iki 50 šalių visame pasaulyje [3] ir šiuo metu jau yra 2862 MSP nariai 92-ose pasaulio šalyse ir regionuose[2].

Tikslas

Microsoft Student Partners yra šviečiamoji ir skatinamoji programa skirta skatinti studentus, studijuojančius disciplinas, susijusias su technologijomis, dažniausiai informatikos ar informatikos inžinerijos. Programa siekia padidinti studentų galimybes susirasti darbą bei geriau supažindinti su įvairiomis Microsoft technologijomis. Dažniausiai studentai partneriai gauna praktiką prie konkrečių produktų, kurios paprastai negautų studijuodami universitete ar kolegijoje.

 Narystė

MSP programa prieinama viso pasaulio kolegijų ir universitetų studentams arba jaunesniems (priklausomai nuo žinių ir sugebėjimų). Jauniausiam MSP, Babar Igbal, šiuo metu yra 13 metų[4]. Microsoft kartas nuo karto renkasi savo atstovais renkasi po keletą studentų iš kiekvienos mokymosi institucijos. Norėdami tapti MSP Lietuvoje, studentai turėtų užpildyti šią anketą.

Lietuvoje šiuo metu yra 8 Studentai Partneriai iš keleto Kauno bei Vilniaus universitetų (KTU, VDU ir VU).

 Veikla

Studentai Partneriai turi priėjimą prie naujausios Microsoft programinės įrangos, knygų, renginių ir mokymosi galimybių.[3]. Tikimasi, kad MSP nariai toliau dalinsis savo žiniomis akademinėje bendruomenėje organizuodami kurus, skaitydami pranešimus ar paskaitas ir organizuodami projektus tarp kitų studentų. Studentai Partneriai taip pat gali skatinti įvairias iniciatyvas, konkursus, tokius kaip „Microsoft Imagine Cup“[Pastaba 1] arba programas, tokias kaip Microsoft MSDN-AA[Pastaba 2].

 Privalumai

  • Galimybė pirmiems Pirmiems išmėginti ir naudoti naujausias „Microsoft“ technologijas;
  • Gauti įvairių techninių žinių ir tobulinti asmeninius įgūdžius;
  • „Personal MSDN Premium“ prenumerata;
  • Glaudus bendradarbiavimas su “Microsoft“ darbuotojais;
  • Galimybė dalyvauti „Microsoft“ studentų partnerių programos vietos renginiuose ir renginiuose visoje Europoje;
  • Galimybė bendrauti su kitais studentais partneriais Lietuvoje iš visame pasaulyje;
  • Rekomendacijos savo ateities darbams.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Student_Partners

Reklama

Vienas komentaras “Microsoft Student Partners

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s